українська російська англійська
Павло Розенко закликав усіх українців 26 листопада о 16:00 запалити свічку та вшанувати пам'ять загиблих під час Голодомору
24.11.2016 | 14:48
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 24 листопада, у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» до Дня пам’яті жертв Голодомору відбулася презентація проекту «Незламні», що розповідає про 15 постатей, яких пережите у 1932-1933 роках не знищило ані фізично, ані духовно. Це – Левко Лук’яненко, оперна співачка Євгенія Мірошниченко, дисиденти Іван Світличний та Олекса Тихий, видатна художниця Катерина Білокур, письменники Василь Барка, Олесь Гончар, лікарка Нонна Ауска, поет Дмитро Білоус, філософ Микола Руденко, Євгенія Сакевич-Даллас, яка, переживши страшні часи Голодомору, працювала моделлю у Мілані та Нью-Йорку, творець музеїв Михайло Сікорський, кінодраматург Борис Хандрос, прозаїк Анатолій Дімаров та живописець Опанас Заливаха.

«Це дуже показові історії, це дуже показові свідчення, це дуже показові переживання цих людей. Я дякую Інституту національної пам’яті за величезну роботу і з підготовки заходів до вшанування пам’яті жертв Голодомору, і з підготовки до відкриття цієї експозиції», - зазначив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко на відкритті виставки.

Павло Розенко закликав усіх українців приєднатися до вшанування пам’яті жертв Голодомору. «Я закликаю всіх українців приєднатися у цю суботу, 26 листопада, о 16:00 до всеукраїнської акції «Запали свічку» і вшанувати пам'ять загиблих під час Голодомору», - сказав він.

 

версія для друку