українська російська англійська
Прем'єр-міністри України та Угорщини домовилися відновити роботу міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва
24.11.2016 | 16:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністри України Володимир Гройсман та Угорщини Віктор Орбан під час зустрічі у четвер обговорили можливості посилення торговельно-економічного співробітництва.

"Ми зацікавлені в інтенсифікації діалогу з Угорщиною, у тому числі у форматі взаємодії з Вишеградською групою, – наголосив Володимир Гройсман. – Наш пріоритет – розбудова торговельно-економічної співпраці".

Прем'єр-міністр запропонував угорській стороні відновити роботу міжурядової Комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яку з української сторони очолює Віце-прем'єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Він зауважив, що завтра у м. Дебрецен розпочне роботу Українсько-угорський бізнес-форум. "Вважаю, що такі заходи повинні відбуватися на постійній основі", - зазначив він.

"Український Уряд буде і надалі створювати якісні умови для ведення бізнесу в країні", - запевнив Прем’єр-міністр.

За його словами, Україна пройшла непростий шлях перетворень і внутрішніх реформ, і сьогодні демонструє економічне зростання. У ІІІ кварталі зростання ВВП сягнуло 1,8%  після багаторічного падіння: "Це означає, що українська економіка починає оживати".

Володимир Гройсман також запросив угорський бізнес інвестувати в українську економіку, зокрема взяти участь у масштабній програмі приватизації.

У свою чергу Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зауважив, що за два останні роки торгівля між двома країнами значною мірою знизилася, товарообмін впав на 33%. Разом з тим за перші 8 місяці цього року спостерігається зріст на 11%. "Це свідчить про те, що торгівля між Україною і Угорщиною починає підніматися на той рівень, а може і вище, на якому раніше була", - підкреслив Віктор Орбан.

 

 

 

версія для друку