українська російська англійська
Володимир Гройсман та Віктор Орбан обговорили можливості поглиблення співпраці в енергетичній сфері
24.11.2016 | 17:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна зацікавлена у розвитку співробітництва із Угорщиною у сфері енергетики, наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном у четвер.

Голова українського Уряду подякував Угорщині за здійснення реверсних поставок газу. На переконання Володимира Гройсмана, обсяги замовлень газу Україною можуть бути збільшені. У цьому контексті він висловив необхідність проведення спільних консультацій.

Прем’єр-міністр України торкнувся питання проекту щодо спорудження LNG-терміналу на острові Крк у Хорватії та підкреслив перспективність реалізації такого проекту. Сторони обговорили можливості постачання скрапленого газу територією Угорщини до України.

Україна розраховує на взаємодію в контексті модернізації української ГТС та протидії будівництву Північного потоку-2, наголосив Прем’єр-міністр.

Окремо Володимир Гройсман висловив зацікавлення та готовність українських експертів долучитися до робіт з будівництва нових реакторів Пакшської АЕС.

 

версія для друку