українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив із Головою Державних Зборів Угорщини поглиблення співробітництва країн на усіх рівнях
24.11.2016 | 17:45
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у рамках офіційного візиту до Угорщини зустрівся із Головою Державних Зборів Угорщини Ласло Кьовером.

Володимир Гройсман відзначив високий рівень українсько-угорських контактів на всіх рівнях, що є важливим для реалізації спільних двосторонніх проектів.

"Уряд України продовжує здійснювати глибинні реформи та перетворення", наголосив Прем’єр-міністр та поінформував співрозмовників про останні рішення Уряду у проведенні необхідних у країні змін.

Сторони також торкнулися питання стану національних громад в країнах. У цьому контексті Володимир Гройсман наголосив, що питання національних громад, зокрема угорської в Україні, – в центрі уваги Уряду.

"Ми вживаємо всіх необхідних заходів для забезпечення громадянам України угорської національності права на всебічний розвиток культури та освіти рідною мовою. Цьому напрямку роботи і надалі буде приділятися належна увага з боку Уряду", - запевнив він.

Прем’єр-міністр подякував Угорщині за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Він також підкреслив активну підтримку Угорщиною процесу євроінтеграції України і набуття чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. У цьому контексті він зауважив важливість звернення Державних Зборів до нідерландських депутатів з закликом ухвалити позитивне рішення в справі ратифікації Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом та подякував за нього.

Україна розраховує на подальше сприяння Угорщини запровадженню Європейським Союзом безвізового режиму для українських громадян, зазначив Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку