українська російська англійська
Аудитори Одещини за десять місяців 2016 року забезпечили відшкодування втрат на понад 25 млн грн
25.11.2016 | 09:55
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – жовтня 2016 року фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 25,2 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 90 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 20 досудових розслідувань.

У 105 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Економічного ефекту на понад 3 млн грн вдалося досягти від впровадження керівниками підприємств та установ пропозицій, які надали аудитори за результатами проведених державних фінансових аудитів.

За вчинені фінансові порушення 354 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 85 – до дисциплінарної та матеріальної, 8 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 131 млн грн.

 

версія для друку