українська російська англійська
Землевпорядники Полтавщини зарезервували для учасників АТО понад 6,7 тис. гектарів земель
25.11.2016 | 12:04
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області та органів місцевого самоврядування Полтавщини оновили перелік земель, які можуть бути надані учасникам АТО.

Станом на листопад 2016 року зарезервовано 6 736 гектарів земель. Із них 5 815 га зарезервували органи Держгеокадастру, решту – 921 га – органи місцевого самоврядування.

Земельні ділянки можуть бути використані для ведення особистого селянського господарства, будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

Найбільшу кількість земель для надання у власність учасникам  антитерористичної операції землевпорядники зарезервували у Семенівському – 598 га, Хорольському – 562 га, Лубенському – 452 га, Новосанжарському – 447, Глобинському – 446 та Кобеляцькому – 443 районах.

Найбільше земель зарезервували для ведення особистого селянського господарства – 6 285 га, для ведення садівництва – 174 га, будівництва та обслуговування житла – 254 га, для індивідуального дачного будівництва – 23 гектари.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

Ознайомитися з інформацією щодо зарезервованих земельних ділянок учасникам АТО або членам родин загиблих учасників АТО у вигляді довідкових альбомів-атласів з картографічним матеріалом по окремих масивах/земельних ділянках у відповідних районах в розрізі сільських рад та міст обласного значення можна на сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

 

 

 

версія для друку