українська російська англійська
Стан виконання Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності (станом на 20 листопада 2016 року)
25.11.2016 | 13:27
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ CЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 року № 615-р, затверджено оновлений План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, який встановлює низку завдань щодо поліпшення та спрощення регуляторного середовища у таких стратегічних сферах як аграрна галузь, будівництво, нафтогазова галузь та надрокористування, електроенергетика, інформаційні технології та телекомунікації, харчова галузь.

Крім того, План передбачає реалізацію низки заходів, спрямованих на спрощення процедурних питань ведення бізнесу, зокрема адміністративних процедур та процедур державного нагляду (контролю) за регулюванням господарської діяльності, розширення можливостей суб’єктів господарювання щодо участі у наданні публічних послуг, спрощення митного, податкового регулювання та подання звітності, а також удосконалення процедур технічного регулювання господарської діяльності.

Інформація про стан виконання Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, затвердженого розпорядженням КМУ від 23 серпня 2016 р. № 615-р. (станом на 20 листопада) за посиланням: http://www.drs.gov.ua/deregulation/plan-deregulyatsiyi-2016-2017-rr/

 

ч

 

 

версія для друку