українська російська англійська
Володимир Гройсман: Співпраця України та Угорщини має вийти на новий якісний рівень
25.11.2016 | 13:45
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд продовжить створення сприятливих умов для бізнесу в Україні та розширюватиме можливості співпраці із Угорщиною, щоб сприяти успіху обох країн. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відкриття Українсько-угорського бізнес-форуму за участі Прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у м. Дебрецен у п'ятницю.

"Ми зацікавлені у тому, щоби бізнес, який приходить працювати в Україну, був успішним. Це головна мета. Ми хочемо, щоб ви були успішними, були успішними ваші інвестиції, щоб вони приносили вам прибутки. Це значитиме, що Україна буде далі розвиватися. Ми будемо розширювати горизонт нашої співпраці. Від цього будуть вигравати люди, які будуть мати достойну роботу та заробітну плату, а країна буде конкурентною у глобальному світі", – зауважив Голова Уряду, звертаючись до представників угорського бізнесу.

Україна та Угорщина мають значні перспективи для розвитку співробітництва у різних сферах, зокрема хімічної промисловості, енергетики, машинобудування, аграрному секторі тощо, наголосив Прем’єр-міністр. За останні 9 місяців спостерігається зростання двосторонньої міжнародної торгівлі, зауважив Володимир Гройсман.

Він наголосив, що Україна та Угорщина мають достатні компетенції, знання та можливості, об'єднуючи які, країни можуть стати ще більш успішними. Відкриття Українсько-угорського бізнес-форуму є однією з найбільших зустрічей ділових кіл обох країн та є добрим майданчиком для поглиблення такої співпраці, зазначив Голова українського Уряду.

Він зауважив, що за підсумками зустрічі із Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном учора було підписані угоди, що передбачають "інфраструктурне зближення" країн та реалізацію низки проектів щодо будівництва доріг, мостів та розвитку прикордоння.

Також було домовлено про створення групи та чіткого календарного плану дій щодо реалізації проектів. "Ми зробили ще один крок, який передбачає створення реальних механізмів вирішення багатьох питань. Я би хотів, щоби кожне слово, яке ми вписали у план дій, стало реальністю. Вважаю, що це наше зобов'язання", – зазначив Голова українського Уряду.

Володимир Гройсман зауважив, що за останні три роки України стикнулася із серйозними викликами та "переживає найбільші трансформації за історію своєї незалежності". Разом з тим "очевидний факт, що Україна змінюється, реформується".

Уряд продовжує проведення потрібних змін, і одне з його головних завдань – забезпечити зручні умови для розвитку бізнесу в Україні, підкреслив Прем’єр-міністр. Так, було створено Офіс залучення та підтримки інвестицій. На останньому засіданні Уряд скасував 367 регуляції, що заважали розвитку бізнесу. Сьогодні українська економіка демонструє відновлення і ріст: за ІІІ квартал 2016 року ВВП країни зросло на 1,8%.

"Я хочу вас запевнити, що ми будемо йти далі. Ми будемо захищати реальний сектор економіки, ми будемо захищати тих, хто в ньому працює, будемо створювати нормальні умови для того, щоб ви були успішними. Будете успішними ви – буде успішною Україна, буде успішною Угорщина", – наголосив Володимир Гройсман.

"Ми будемо радіти вашим успіхам, підтримувати і робити все для того, щоб наші стосунки виходили на новий якісний рівень", – запевнив угорський бізнес Прем’єр-міністр України.

У свою чергу Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час виступу на бізнес-форумі підкреслив перспективність двосторонньої співпраці України та Угорщини.

"Я хочу надихнути українських і угорських підприємців, щоби вони робили спроби і шукали партнерів для того, щоб розвивати свій бізнес і втілювати свої ідеї. Треба перейти через кордони, йти вперед і втілювати ті речі, про які ми навіть боялися мріяти", – наголосив Голова угорського Уряду.

 

версія для друку