українська російська англійська
У Києві завершився Другий Міжнародний антикорупційний тиждень
25.11.2016 | 16:52
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 25 листопада, учасники II Міжнародного антикорупційного тижня підвели підсумки своєї плідної роботи, які узагальнили та виклали у формі доповіді Міністру оборони України. У документі зазначені пропозиції щодо подальшого вдосконалення програми, зокрема збільшення кількості підрозділів та відділів запобігання корупції. Захід мав важливе значення не лише для Національного університету оборони України, Збройних Сил, а й для держави.

«Підсумовуючи результати II Міжнародного антикорупційного тижня, вважаю, що відбулася корисна і відверта розмова з питань реалізації державної антикорупційної політики у сфері оборони, яка впроваджується на практичному етапі реформування Збройних Сил України. Хочу зазначити, що практика довела ефективність навчальних курсів та мобільних семінарів з антикорупційної тематики із залученням іноземних експертів, які проводить Науковий центр запобігання корупції Національного університету оборони для курсантів, слухачів, науково-педагогічних і наукових працівників, керівників структур військових навчальних закладів», – зазначив генерал-лейтенант Віктор Тарасов, перший заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Для підтримки та подальшого розвитку Наукового центру запобігання корупції військового вишу країни під час проведення заходу міжнародні експерти висловили побажання сформувати робочу групу з членів експертного антикорупційного консультативного дорадчого комітету. Крім того, іноземні колеги висунули пропозицію провести із залученням міжнародної допомоги цільові інформаційні заходи з питань ефективної організації внутрішнього контролю з метою запобігання корупції з керівниками структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, органів міського управління.

II Міжнародний антикорупційний тиждень видався насиченим. Керівництво Міністерства оборони України високо оцінює співробітництво з офісом зв’язку НАТО, Міністерством оборони Великої Британії та громадською організацією Transparency International. Антикорупційний тиждень завершився, але учасники налаштовані поглиблювати співробітництво та виходити на новий рівень взаємодії.   

 

версія для друку