українська російська англійська
Більше 10 тисяч одеситів замовили витяг з Державного земельного кадастру он-лайн через мережу Інтернет
28.11.2016 | 12:12
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

В Одеській області з моменту запровадження електронної послуги щодо замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (липень 2015 року) такою можливістю скористалися 10 146 громадян.

Найчастіше он-лайн замовляли витяги про земельні ділянки, розташовані на території Овідіопольського (2850), Комінтернівського (2290), Біляївського (721) районів області, а також у м. Одесі (1081).

Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні.

Вартість послуги складає 68,90 гривні. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.

Крім того, он-лайн доступна ще одна з найбільш популярних адмінпослуг у сфері земельних відносин – надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Відомості про нормативну грошову оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них. З початку року в Одеській області замовили он-лайн витяги про нормативну грошову оцінку 1734 земельних ділянок.

Довідково

Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру та сайті Головного управління Держгеокадастру в Одеській області.

Переглянути відеопрезентацію електронної послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» можна за посиланням.

 

версія для друку