українська російська англійська
Визначено лауреатів премій імені Катерини Білокур та Михайла Дерегуса 2016 року
28.11.2016 | 13:17
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Щороку до дня народження Михайла Дерегуса Міністерство культури України спільно з Національною спілкою художників України визначають претендентів на звання лауреатів премії імені М. Г. Дерегуса в галузі образотворчого мистецтва (живопис, графіка).

У 2016 році Організаційний комітет з присудження премії імені Михайла Дерегуса визначено лауреатами в номінації «живопис» - Петрука Романа Ігоровича (м. Луцьк) за живописну серію творів «Портрети сучасників»: «Микола Стороженко. Вознесіння», «Спас Нерукотворний», «Свята рівноапостольна княгиня Ольга» та інші.

У номінації «графіка» - Животкову Тетяну Сергіївну (м. Київ)  за серію робіт у техніці акварелі «Прохорівські враження» : «Сині двері», «Кукурудза», «Саbbage».

Організаційним комітетом з присудження премії імені Катерини Білокур лауреатами премії визначено подружжя: Колечко Тетяна Миколаївна (м. Київ) за серію гарячої емалі «Українські мотиви»: «Символи щастя», «Обрядова магія», «Ворожка», «Нтюрморт з Глеком та серію гарячої емалі «Святкові»: «Різдвяна мелодія» , «Вербна неділя», «Перший сніг», «До схід сонця» та Колечко Сергій Євгенович (м. Київ) за серії гарячої емалі «Скіфська доба» та «Українська міфологія».

Наприкінці грудня 2016 року, у виставкових залах Національної спілки художників України відбудеться урочисте нагородження лауреатів премій імені Катерини Білокур за видатні твори традиційного народного мистецтва та Михайла Дерегуса в галузі образотворчого мистецтва (живопис, графіка) 2016 року.

 

версія для друку