українська російська англійська
У Мінсоцполітики обговорили з представниками ЮНІСЕФ реформування системи захисту дітей-сиріт, та тих дітей, що тимчасово опинилися без батьківської опіки
28.11.2016 | 17:44
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

28 листопада відбулась робоча зустріч Першого заступника Міністра соціальної політики України Ольги Крентовської з представниками ЮНІСЕФ. В зустрічі також взяла участь заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович.

Головною темою зустрічі стало питання реформування існуючої системи захисту дітей-сиріт, та тих дітей, що тимчасово опинилися без батьківської опіки. „Наша головна мета – інтегрувати завдання реформи в сімейну політику держави”,- заявила Ольга Крентовська і додала, що важливим у цьому питанні є вивчення та запозичення успішного досвіду інших країн.

У відповідь керівник секції соціальної політики ЮНІСЕФ Артур Айвазов запевнив, що Міністерство отримає повну підтримку зі сторони його організації на етапі міжвідомчої взаємодії у плануванні та реалізації реформи. Він також наголосив на необхідності проведення багатостороннього діалогу між центральними органами виконавчої влади України та усіма зацікавленими сторонами з цього питання.

Сторони домовились про проведення засідання міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства на рівні керівництва міністерств у середині грудня за підтримкою ЮНІСЕФ, результатом якої стане затвердження конкретних рішень та документів.

Комісія є тимчасовим консультативним, дорадчим органом, утвореним Кабінетом Міністрів України та виступає платформою для сприяння налагодженню взаємодії державних органів у питаннях вироблення спільних рішень в інтересах дітей.

Сьогодні реформа потребує вдосконалення координації у сфері захисту прав дітей на державному рівні з постійним контролем дотримання всіх прийнятих рішень за результатами засідань.

 

 

версія для друку