українська російська англійська
Громадянське суспільство має бути пропагандистом цінностей європейського майбутнього України, - Геннадій Зубко
29.11.2016 | 12:25
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

В Україні з’явилась нова державна політика – політика розвитку громадянського суспільства. Революція Гідності дала нашій державі потужний інструмент для просування реформ – громадянське суспільство, і саме воно має бути агентом змін у країні. Про це сьогодні, 29 листопада, заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко  під час V Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства.

Він нагадав, що у лютому 2016 року Президент України підписав Указ, яким було затверджено Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016–2020 роки, а Уряд схвалив План заходів з виконання Стратегії на 2016 рік.

«Громадянське суспільство має бути завжди поруч із державою у впровадженні всіх реформ – децентралізації, дерегуляції, енергоефективності, боротьбі з корупцією. Допомагати у розробці законодавства, його імплементації, прийнятті важливих рішень, комунікації із людьми. Та найголовніше – бути пропагандистом цінностей європейського майбутнього України», - наголосив Геннадій Зубко.

Він зауважив, що гасло форуму: «Змінюємо. Впливаємо. Єднаємо» як ніколи актуальне, адже висловлює всю суть того, на що справді спроможне громадянське суспільство. «Українська родина – найвища цінність яка має об’єднати все суспільство. Всі реформи, які впроваджуються в державі, насамперед, мають  принести нову якість життя в кожну українську родину», - зазначив  Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку