українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив із Президентом Microsoft по Центральній і Східній Європі Дональдом Грентхемом можливості використання сучасних технологій у впровадженні реформ
29.11.2016 | 17:41
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у вівторок обговорив із Президентом Microsoft по Центральній і Східній Європі Дональдом Грентхемом можливості використання сучасних технологій у процесі впровадження реформ.

Уряд готовий поглиблювати співпрацю із компанією Microsoft, зазначив Володимир Гройсман. "Ми потребуємо технологічних рішень і вашої підтримки у впровадженні різних програм. Україна цього потребує сьогодні: і впровадження повноцінного електронного урядування, і інших систем для нас є дуже важливими. Ми хочемо бути ефективними. Для цього нам потрібно активізувати усі сервіси, які ми надаємо, зробити їх доступними, зрозумілими, зручними, а також управління тими процесами, які є у нашому секторі", - зазначив він.

"Україна активно реформується, тому для нас дуже важливо, щоб рішення, які ми запроваджуємо, були сучасними і повністю відповідали нашим потребам", - наголосив Володимир Гройсман.

Сторони обговорили можливості співпраці у напрямках електронного врядування, сферах боротьби з корупцією, податкової системи та митної служби, а також охорони здоров'я.

За результатами розмови Прем’єр-міністр доручив Голові Державного агентства з питань електронного урядування України Олександру Риженку спільно з представниками компанії сформувати план взаємодії, що буде розглянутий на засіданні Уряду.

У свою чергу Президент Microsoft по Центральній і Східній Європі Дональд Грентхем відзначив досягнутий Урядом прогрес у проведенні реформ. "З точки Microsoft ми бачимо успіх України у сфері економічних реформ, коли технологія знаходиться у самому її серці", - зазначив він.

 

Довідково

Компанія Microsoft – заснована в 1975 році. З 2003 року офіс корпорації діє в Україні, до завдань якого входять розвиток ринку програмного забезпечення, а також локалізація й впровадження найновіших технологій на території України.

Президент Microsoft по країнах Центральної та Східної Європи Дональд Грентхем обіймає зазначену посаду з липня 2010 року та контролює роботу 26 офісів, які обслуговують 32 країни.

 

версія для друку