українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко: Уряд докладе усіх зусиль для проведення Чемпіонату світу з хокею-2017 на найвищому рівні
29.11.2016 | 18:36
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь в урочистій презентації Чемпіонату світу з хокею 2017 року, який пройде у квітні в Україні. Під час заходу відбулося представлення офіційних символів та логотипу змагань – це  козаки, які грають хокей, а також стартував продаж квитків на матчі чемпіонату.

Участь у заході також взяли: президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич, заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, заступник голови Комітету ВР з питань сім`ї, молодіжної політики, спорту та туризму Михайло Величкович, спортсмени, громадські діячі.

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, який очолює Оргкомітет з підготовки та проведення в Україні Чемпіонату світу з хокею, відзначив, що майбутній хокейний турнір є важливою спортивною подією для нашої країни і хорошим шансом для української збірної вперше за багато років повернутися до світової еліти.

«Уряд докладе усіх зусиль для проведення у наступному році Чемпіонату світу з хокею на найвищому рівні», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

Чемпіонат світу з хокею у дивізіоні ІА проходитиме з 22 по 28 квітня 2017 року у Палаці спорту (м. Київ).  Окрім господарів, за перемогу в Чемпіонаті змагатимуться національні збірні Польщі, Австрії, Угорщини, Казахстану та Південної Кореї. 

 

 

 

 

версія для друку