українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
30.11.2016 | 09:43
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, залишався динамічним. Загалом в обидва напрямки через КПВВ прямувало 26,1 тисячі осіб та 3,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 6245  осіб та 705 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6675 осіб та 1165 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5450 осіб та 1125 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3570 осіб та 775 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 4185 осіб.

Сьогодні зранку у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 60/120; «Мар’їнка» – 250/200; «Новотроїцьке» – 0/150; «Гнутове» – 40/60.

Прикордонники, які несуть службу на лінії розмежування, продовжують виконувати завдання щодо недопущення перевезення товарів, які переміщуються з порушеннями. Так, в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» правоохоронці Донецького загону спільно з працівниками фіскальної служби виявили 3 автомобілі, якими до неконтрольованої території перевозили пластикове вікно, промисловий графітовий електрод, пакет до термоелектричного перетворювача, 35 пар взуття та 160 кг м’яса. Автомобілі з товарами передані взаємодіючим підрозділам.

Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» та «Майорське» співробітники Краматорського загону зафіксували два випадки, коли громадяни України та Вірменії намагалися «домовитися» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На свої пропозиції наш співвітчизник та іноземець отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 3 вантажних автомобілі від Місії Міжнародного комітету «Червоний Хрест». Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області товари народного споживання загальною вагою 16,6 тонни.

 

версія для друку