українська російська англійська
Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак відвідав передові позиції в районі проведення АТО
30.11.2016 | 12:06
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

За дорученням Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з робочим візитом в район проведення антитерористичної операції прибув Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак. З групою офіцерів Міністерства оборони України він відвідав частини та підрозділи, які зараз виконують бойові завдання в районі проведення АТО, поспілкувався з бійцями, поцікавився їх проблемами та дав роз’яснення на низку актуальних питань.

«Від імені Міністра оборони України хочу вам подякувати за те, що ви мужньо захищаєте незалежність нашої країни», – сказав Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак та вручив військовослужбовцям, які стоять на передових позиціях грамоти, відомчі нагороди та цінні подарунки.

Також під час візиту до ОТУ «Луганськ» Перший заступник Міністра оборони України відвідав 59-й військово-мобільний госпіталь, де зустрівся з медичним персоналом та учасниками АТО, які отримали поранення під час виконання бойових завдань по захисту державного суверенітету та територіальної цілісності країни.

Іван Руснак подякував медичним працівникам за виснажливу та важливу професію з урятування життя та здоров’я українських захисників. Також він нагородив медичних працівників і поранених бійців відзнаками оборонного відомства та цінними подарунками.

 

версія для друку