українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Успіх роботи органів прокуратури та правоохоронної системи поверне довіру людей
30.11.2016 | 15:21
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Успіх роботи правоохоронної системи та результативність її реформи поверне довіру людей до держави та влади, що дозволить змінити країну. Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив під час урочистостей з нагоди Дня працівників прокуратури у середу.

"Ваш успіх, успіх вашої роботи у такий важкий час є дуже необхідним для країни. Це дасть можливість нам повертати до держави повагу людей, довіру людей. Це буде означати, що країна змінюється, і люди це відчувають", - наголосив Прем'єр-міністр, звертаючись до працівників прокуратури.

Він зазначив, що за багато років незалежності правоохоронна система ніколи не була лідером суспільної довіри. Сьогодні потрібно це змінювати.

"Люди вимагають тільки єдиного – справедливості і поваги до себе, - зазначив Голова Уряду. - Тільки через довіру, віру у себе, у те, що ми робимо, і результат, можемо змінити країну".

Він навів приклад сусідніх країн, де зміни були успішними тільки тому, що усі зрозуміли, "що є щось, що їх об'єднує, і щось, що є вище, ніж особисті інтереси" – держава – та консолідувалися навколо цього.

Сьогодні Україна починає виходити з перманентної кризи, зазначив Володимир Гройсман. За останні три роки, що держава стикнулася з багатьма випробуваннями, у тому числі багато викликів постало перед органами прокуратури.

"В Україні буде створена належна реформована система судової гілки влади і прокуратура пройде непростий шлях трансформації. Але найголовніше – щоб у результаті наших дій, ми отримали результат – довіру людей", - зазначив Володимир Гройсман.

"Державі потрібна підтримка усієї правоохоронної системи. Окремо прокуратура не буде успішною, якщо не буде відповідної державної позиції у судах. Ми не зможемо багато робити речей, якщо увесь правоохоронний блок буде сконцентрований на різних завданнях і різних задачах. Тому відновлення справедливості і забезпечення реального правосуддя у країні є дуже важливим у країні. Це все приведе нас до успіху", - зауважив він.

Уряд з розумінням ставиться до потреб органів прокуратури, запевнив Прем'єр-міністр. Він висловив сподівання, що у 2017 році спільно Уряду, Президенту і Парламенту вдасться прийняти необхідні рішення, щоб працівники прокуратури відчули повагу з боку держави до своєї професії.

 

 

 

версія для друку