українська російська англійська
Представники ЗМІ ознайомилися з гуманітарною ситуацією на сході України
30.11.2016 | 18:55
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ

За ініціативи Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та за підтримки міжнародних гуманітарних організацій відбулася ознайомча поїздка керівників та журналістів провідних українських засобів масової інформації на підконтрольну територію Донецької області.

Разом з Міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадимом Чернишом представники ЗМІ відвідали місто Краматорськ, логістичний центр у Майорську та контрольно-пропускний пункт в’їзду-виїзду «Майорськ», місто Мар’їнка та КПВВ «Мар’їнка».

Під час поїздки журналісти мали змогу поспілкуватися з представниками міжнародних організацій, які працюють в регіоні, зокрема, Управління Верховного комісара з питань біженців ООН та Управління ООН з питань координації гуманітарних питань (OCHA), місцевими мешканцями, службовцями Державної прикордонної служби та Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України.

«Метою поїздки було ознайомлення представників ЗМІ з гуманітарною ситуацією в регіоні, відвідання територій поблизу лінії розмежування, де завдяки міжнародним організаціям люди отримують допомогу. А також ознайомлення з роботою контрольно-пропускних пунктів в’їзду-виїзду – ми намагаємося спростити  та пришвидшити пропуск громадян, а також забезпечувати доступ гуманітарних організацій на непідконтрольну українському Уряду територію. Сподіваємося, що поїздка сприятиме більшій поінформованості самих журналістів, а відтак і усіх громадян України, і дозволить краще розуміти умови, в яких живуть люди в населених пунктах вздовж лінії розмежування», — заявив за результатами поїздки Вадим Черниш.

 

версія для друку