українська російська англійська
Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області за 11 місяців забезпечило відшкодування втрат на понад 19 млн грн
01.12.2016 | 10:09
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-листопада 2016 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 19,1 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 38 досудових розслідувань та вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено два позови щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 650 тис. грн.

У 58 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 209 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 56 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 6 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 18,6 млн грн.

версія для друку