українська російська англійська
МІП у зоні АТО: У Чабанівці на Луганщині ловлять сигнал до 5 українських телеканалів
01.12.2016 | 11:22
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану трансляції українського мовлення у Чабанівці прифронтового Новоайдарівського району Луганської області.

Людмила Цапюк, секретар місцевої ради повідомляє, що проблем із українським мовленням у Чабанівці немає, хоча далеко не всі села району мають стабільне мовлення. «Насправді, телеканалів не так уже й багато: Інтер, 1+1, Україна... Але місцеві жителі й не звикли до великих пакетів. Проте, і вони не сидять "склавши руки" – активно встановлюють супутникові антени. А от люди поважного віку переважно чекають покращення ефірного сигналу, що може забезпечити держава», - підкреслює представник ради.

Олександр Бригинець, радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення у зоні АТО, народний депутат України, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, проінформував місцевих жителів, що враховуючи ситуацію та бажання громад зони АТО, Міністерство інформаційної політики України виступило з ініціативою в цьому регіоні побудувати нову телевежу, яка суттєво покращить інформаційне забезпечення на півдні підконтрольної Україні частини Луганщини.

«Проект на рівні Уряду прийнято. Його реалізація почалася, але говорити про кінцеву дату поки зарано», - говорить радник.

 

 

версія для друку