українська російська англійська
У листопаді на Черкащині продано права оренди майже 200 га с/г землі державної власності
01.12.2016 | 12:35
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У листопаді головне управління Держгеокадастру у Черкаській області продало на земельних торгах права оренди 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), які розташовані в Лисянському, Драбівському, Чигиринському та Жашківському районах. Загальна площа наділів становить 194,7 гектара.

За користування цією землею до бюджетів сільських рад щорічно надходитиме 373 тис. грн, що на 57 тис. грн більше від стартової ціни.

Серед виставлених на продаж ділянок найбільше зросла в ціні земельна ділянка площею 7,3 га в адмінмежах Скибинської сільської ради Жашківського району, де стартова ціна збільшилася з 8% до 21% від її нормативної грошової оцінки: із 25,6 тис. грн до 67,2 тис грн – у 2,6 рази.

Усього з початку 2016 року на Черкащині через аукціони передано в користування 69 земельних ділянок загальною площею 1140 гектарів.

У грудні заплановано проведення 9-ти земельних аукціонів, де сільгоспвиробники боротимуться за права оренди 15-ти земельних ділянок загальною площею 168,3 гектара.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Держгеокадастру.

 

 

версія для друку