українська російська англійська
Володимир Гройсман: Наше завдання - створити такі умови у сфері охорони здоров'я, за яких зможемо рятувати людям життя і профілактувати хвороби
01.12.2016 | 16:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У рамках реформи системи охорони здоров'я в Україні почнуть фінансувати медичну послугу для конкретного громадянина, а не стіни лікарень і ліжко-місця. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

"Ми відходимо від практики фінансування стін лікарень і ліжко-місць. Ми будемо фінансувати конкретну медичну послугу, яка надана конкретному українському громадянину. Це означає, що серед медичних закладів з'явиться конкуренція", - зазначив він.

Прем’єр-міністр зауважив, що на засіданні напередодні Уряд затвердив концепцію реформи системи охорони здоров'я, що містить низку новацій.

За його словами, потрібно створити систему, що дозволить громадянам вчасно виявляти хвороби та лікуватися.

"Ми маємо створити умови, за яких ми зможемо рятувати людям життя і профілактувати хвороби", - наголосив Прем’єр-міністр.

Реформа системи охорони здоров'я є дуже важкою, але є необхідною та в перспективі буде результативною, зауважив Володимир Гройсман.

 

версія для друку