українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив розробити перелік заходів щодо підтримки українського товаровиробника
01.12.2016 | 18:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

За результатами першого виїзного засідання Національного комітету з промислового розвитку України на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Голова Уряду доручив Першому віце-прем'єр-міністру - Міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву розробити рішення щодо підтримки українського товаровиробника.

Прем’єр-міністр наголосив на необхідності формування чіткого підходу до критеріїв здійснення державних закупівель.

"Маємо визначити критерії для всіх і зобов'язати всіх по цих критеріях замовляти продукцію, - зазначив Володимир Гройсман. - Мене цікавлять обсяги нашого виробництва, максимальна локалізація, зрозуміло, додана вартість - тут, робочі місця, заробітна плата".

"Я доручаю Першому віце-прем'єр-міністру - Міністру економічного розвитку і торгівлі України максимально швидко розробити проект рішення - постанову Уряду або зміну до закону", - заявив він.

Він зауважив, що потрібно створювати розумні преференції для виробників. "Я за системні рішення. Тільки тоді ми будемо мати успіх", - зазначив Голова Уряду.

Прем’єр-міністр звернув увагу, що Національний комітет зробив саме виїзне засідання, оскільки це дає можливість знайомитися з реальною ситуацією на місцях, і зрештою, бачити "повну картину".

"Я хочу сам відчувати і бачити, як ситуація сама працює у країні, бо з кабінету у Києві це не завжди  відчутно. У мене в голові має скластися картина промисловості країни", - підкреслив Володимир Гройсман.

 

версія для друку