українська російська англійська
Піротехніки ДСНС отримали 12 оперативних піротехнічних машин
01.12.2016 | 19:12
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

1 грудня у Києві відбулася церемонія передачі 12 оперативних піротехнічних машин для ДСНС України, що були закуплені Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Уряду Японії. Участь у заході взяли Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шегекі Сумі, Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс та Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький.

“Проведення робіт з гуманітарного розмінування як на території Донецької та Луганської областей, так і по всій країні є нині одним із основних напрямків діяльності ДСНС. Саме тому сучасні автомобілі дозволять підвищити мобільність піротехнічних груп та забезпечать виконання в повному обсязі поставлених перед ними завдань”, - зазначив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

У свою чергу Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький зауважив, що співпраця між ДСНС і Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) триває з 2014 року і за цей час спільно з ЮНІСЕФ, Данською Радою у справах біженців та Данською групою з розмінування було реалізовано проект міжнародної технічної допомоги «Інформування населення про мінну небезпеку на Донбасі».

“12 оперативних піротехнічних машин, які отримають наші піротехнічні підрозділи, є підтвердженням подальшої співпраці між ДСНС, ЮНІСЕФ та Урядом Японії у сфері гуманітарного розмінування. І ми докладемо максимум зусиль для того, щоб якомога швидше очистити звільнені території сходу від боєприпасів та гарантувати громадянам безпечні умови проживання”, - сказав Олег Мельчуцький.

Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шегекі Сумі запевнив, що Уряд Японії і надалі допомагатиме як ДСНС, так і Україні в цілому аби мирне населення було захищене від мінної небезпеки.

Транспортні засоби будуть передані до піротехнічних підрозділів ДСНС у Київській, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях, а також до 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС (м. Дрогобич Львівської області) та Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС (м. Мерефа Харківської області).

 

версія для друку