українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
02.12.2016 | 09:36
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування загалом перетнуло 22,6 тисячі осіб та 3,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 5385 осіб та 705 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6030 осіб та 1160 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 4755 осіб та 990 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3015 осіб та 675 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 3410 осіб.

Сьогодні вранці у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 50/150; «Мар’їнка» – 250/60; «Новотроїцьке» – 5/0; «Гнутове» – 25/48.

Учора незаконні збройні формування майже годину вели вогонь в напрямку КПВВ «Мар’їнка». Терористи відкрили вогонь з підствольного гранатомету о 16.15. Під час обстрілу громадяни та транспортні засоби в КПВВ не перебували. Постраждалих серед громадян та військовослужбовців немає.

Три автомобілі, які перевозили товари до тимчасово неконтрольованої території з порушеннями, виявили співробітники Донецького загону. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Гнутове» незаконно перевезти електротовари, 160 кг м’яса та 180 пачок сигарет на загальну суму більше 70 тисяч гривень. Громадян разом з автівками та вантажем передано представникам ДФС.

Крім того, в КПВВ «Майорське» співробітники Краматорського загону зафіксували випадок, коли громадянка України намагалася «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На свою пропозицію українка отримали від прикордонників категоричну відмову, після чого порушницю передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідувала вантажівка від представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Транспортний засіб перевозив для мешканців Донецької області медичні засоби загальною вагою майже 10 тонн.

 

 

версія для друку