українська російська англійська
Володимир Гройсман: Ми примусимо контролюючі органи перестати "кошмарити" бізнес або оголосимо їм публічну війну
02.12.2016 | 11:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що відкритий до діалогу з  бізнесом та не буде терпіти тиск контролюючих органів на підприємців. Про це він заявив під час роботи Другої міжнародної торгово-промислової конференції «Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України та партнерів» у п'ятницю.

"Я розумію сьогодні проблеми з правоохоронною системою, з митницею, з контролюючими структурами. Я у них на підтанцьовці не буду. Вони або будуть вимушені перестати "кошмарити" бізнес, або я їм оголошу публічну війну", - підкреслив Прем’єр-міністр.

"Я не буду терпіти те, коли хтось дозволяє собі приходити на робоче підприємство і починати його "викручувати"", – наголосив він.

Уряд абсолютно відкритий перед бізнесом, зауважив Володимир Гройсман. Так, регулярно, кожні 2-3 місяці, проводяться зустрічі з бізнесом за участі представників контролюючих органів, на яких розглядаються системні та конкретні випадки тиску контролюючих органів на бізнес. За результатами обговорень у тому числі звільняють посадовців, що зловживають.

Він нагадав, що на нещодавньому засіданні Уряд відмінив 367 регуляцій часів Радянського Союзу, що діяли і за якими нараховували штрафні санкції.

 

версія для друку