українська російська англійська
Павло Розенко: Ситуація з призначенням субсидій в Одеській області покращилася, але складати руки ще рано
02.12.2016 | 15:07
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко доручив керівництву Одеської області у найкоротші терміни вирішити всі проблеми, які гальмували процес призначення субсидій.

«Ситуація в Одеській області з призначенням субсидій викликає занепокоєння. За останні 3-4 тижні ми побачили прогрес і позитивну динаміку. На сьогодні, за нашими даними, 22% домогосподарств по Одеській області отримують субсидії,  три райони – Любашівський, Великомихайлівський і Подільський , - перемістилися із червоної в зелену зону.  Але цей показник все ще не дає підстав заспокоюватися і складати руки», - сказав Павло Розенко на нараді з головами РДА Одеської області щодо ситуації, яка склалася із призначенням житлових субсидій.

«Якнайшвидше, - максимум на це є місяць, - треба серйозно виправити ситуацію, щоб в цей непростий час допомогти людям, які хочуть оформити субсидію», - підкреслив він.

Павло Розенко наголосив на необхідності залучати до оформлення субсидій працівників органів Пенсійного фонду, служби зайнятості, безробітних тощо та посилити інформаційну роботу серед громадян у кожному районі, щоб розвіяти міфи, які існують навколо системи субсидій.

Віце-прем’єр-міністр вкотре наголосив на тому, що субсидія – це безповоротна допомога держави людям: «Ніхто у жоден спосіб не має права вимагати повертати ці гроші назад. Ніяке ні газове підприємство, ні теплокомуненерго не мають права вимагати в людей повернення субсидії».

Він зауважив, що рішення про позбавлення домогосподарства права на субсидію може приймати лише спеціально створення комісія управління соцзахисту  за фактами подання неправдивих даних.

 

версія для друку