українська російська англійська
У Брюсселі обговорили подальші кроки щодо практичного співробітництва між Європейським оборонним агентством та Міністерством оборони України
02.12.2016 | 16:23
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Триває візит української делегації до Брюсселю для участі у засіданні Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань з оборонно-технічного співробітництва.

1 грудня відбулася робоча зустріч першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Гладковського та делегації Міністерства оборони України на чолі із заступником Міністра оборони України генерал-лейтенантом Ігорем Павловським з Виконавчим директором Європейського оборонного агентства Хорхе Домеком.

Головною метою зустрічі було обговорення подальших кроків щодо практичного співробітництва між Європейським оборонним агентством та Міністерством оборони України у рамках підписаної у грудні 2015 року Адміністративної угоди. Зокрема, сторони детально обговорили перспективи взаємодії у сферах технічної стандартизації, Єдиного європейського неба та Європейських авіаційних перевезень.

У ході зустрічі виконавчого директора Європейського оборонного агентства було поінформовано про поточну ситуацію на сході Україні у контексті протидії російській агресії, хід виконання Україною Мінських домовленостей та порушення цих домовленостей з боку Російської Федерації.

Хорхе Домек підтвердив готовність розвивати співробітництво між ЄОА та Україною та підкреслив важливість поглиблення практичної взаємодії як для України, так і для держав Європейського Союзу. 

За підсумками зустрічі досягнуто домовленості щодо організації взаємодії у рамках експертних робочих груп за відповідними напрямками з метою винесення конкретних пропозицій на засідання Керівної ради Європейського оборонного агентства. Виконавчому директору ЄОА висловлене запрошення здійснити візит в Україну для подальшого обговорення питань практичної співпраці.

 

версія для друку