українська російська англійська
Завершився робочий візит командувача Сухопутних військ Збройних Сил України до Італійської Республіки
02.12.2016 | 16:50
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 2 грудня, завершився чотириденний робочий візит командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Попка до Італійської Республіки.

Піл час візиту, що проходив в рамках заходів двостороннього військового співробітництва між ЗС України та ЗС Італійської Республіки, генерал-лейтенант Сергій Попко провів переговори з начальником Головного штабу Сухопутних військ Італійського Республіки корпусним генералом Даніло Ерріко.

Сторони обмінялися думками щодо поточної ситуації в Україні в контексті російської агресії, а також визначили шляхи втілення в життя проектів навчання українських військовослужбовців в рамках двостороннього співробітництва.

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України подякував італійському колезі за підтримку України на двосторонньому рівні, у тому числі за напрямом лікування в Італії поранених військовослужбовців.

Обговорюючи питання російської агресії проти України, керівники сухопутних військ ЗС Італії та України відзначили необхідність зосередження спільних зусиль на протидії гібридним загрозам з боку Росії, які несуть небезпеку стабільності в регіоні Середземного і Чорного морів та підривають основи регіональної та світової безпеки.

У Головному штабі Сухопутних військ Італії українську сторону було поінформовано про стан та розвиток, а також порядок застосування цього основного виду ЗС Італії. Також сторони обговорили питання спільної підготовки військ та подальшого розвитку двостороннього співробітництва в інших сферах.

Генерал-лейтенант Сергій Попко наголосив на фактах окупації Криму ЗС РФ та російської агресії на сході України. Він також повідомив про хід реформування Сухопутних військ ЗС України, заходи щодо підвищення оперативних спроможностей цього виду ЗС України й покращення взаємосумісності з країнами-членами НАТО.

Під час відвідання Командування інженерних військ Сухопутних військ Італії українська делегація ознайомилася з можливостями цього органу військового управління та Центру передового досвіду в складі Командування з питань розмінування та протидії саморобним вибуховим пристроям.

Командувач Сухопутних військ ЗС України відвідав поранених українських військовослужбовців, які перебувають в Італії з метою протезування та реабілітації в рамках Державної програми складного протезування для учасників АТО за кордоном.

 

 

версія для друку