українська російська англійська
Держпродспоживслужба запрошує профільні аграрні асоціації об'єднати зусилля у визначенні пріоритетних напрямків ринків збуту на 2017 рік
02.12.2016 | 17:14
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів звернулася з листом до профільних аграрних об’єднань з пропозицією співпрацювати у питаннях диверсифікації ринків збуту вітчизняної аграрної продукції у 2017 році.

Відповідного листа Держпродспоживслужба направила на ряд профільних асоціацій та громадських об’єднань.

У зверненні зазначається, що таке співробітництво у визначенні пріоритетних напрямків дозволить спланувати роботу Держпродспоживслужби щодо проведення перемовин з компетентними органами потенційних торговельних партнерів України та диверсифікації ринків збуту вітчизняних продуктів. Тому пропонується спільно з профільними аграрними об’єднаннями визначитися щодо закордонних ринків збуту за напрямками виробництва та тваринництва.

У зв’язку з цим Держпродспоживслужба просить профільні об’єднання визначити п’ять пріоритетних ринків по кожній галузі тваринництва/виробництва та надати свої пропозиції до 9 грудня 2016 року для планування роботи на 2017 рік.

версія для друку