українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
03.12.2016 | 10:20
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, залишається інтенсивним та динамічним. Минулої доби КПВВ загалом перетнуло понад 22 тисячі осіб та 3,6 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 5570 осіб та 670 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5700 осіб та 1250 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 4675 осіб та 990 транспортних засобів;

«Гнутове» –  2825 осіб та 690 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 3470 осіб.

Сьогодні вранці у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування, на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:  «Майорське» – 50/100; «Мар’їнка» – 250/150; «Новотроїцьке» – 0/60; «Гнутове» – 100/60.

Три автомобілі, які перевозили товари до тимчасово неконтрольованої території з порушеннями, виявили співробітники Донецького та Краматорського прикордонних загонів. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» перевезти автозапчастини та продукти харчування на загальну суму майже 200 тисяч гривень. Громадян разом з автівками та вантажем передано представникам ДФС.

Крім того, у КПВВ «Майорське», «Мар’їнка», «Новотроїцьке» та «Станиця Луганська» співробітники Краматорського, Донецького та Луганського прикордонних загонів зафіксували випадки, коли громадяни України намагалася «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На свої пропозиції наші співвітчизники отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого їх було  передано співробітникам Національної поліції.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідували вантажівки від Місії Міжнародного комітету «Червоний Хрест». Транспортні засоби перевозили для мешканців Донецької області продуктові  набори загальною вагою  7 тонн.

 

версія для друку