українська російська англійська
Заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України нагородив бійців на передовій
03.12.2016 | 11:54
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

За дорученням начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка з робочим візитом до зони проведення антитерористичної операції прибув заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Бессараб.

Відвідавши військові підрозділи та частини на передовій, генерал-лейтенант Сергій Бессараб відзначив кращих військовослужбовців, що проявили особливу мужність та героїзм під час виконання спеціальних завдань по захисту державного суверенітету та територіальної цілісності країни, відмінну військову службу та з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України, вручив їм нагороди “За досягнення у військовій службі” І та ІІ ступенів і “За взірцевість у військовій службі” ІІ та ІІІ ступенів.

Від імені начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України висловлюю слова щирої вдячності кожному з вас за сумлінну службу Українському народові. Вірю, що усі завдання, поставлені керівництвом держави перед Збройними Силами України, будуть успішно виконані!підсумував заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Бессараб.

 

версія для друку