українська російська англійська
На Херсонщині відбулося закладання першого блоку під будівництво телерадіокомунікаційної вежі
05.12.2016 | 10:14
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

2 грудня 2016 року в с. Чонгар Генічеського району Херсонської області відбулося закладання першого блоку під будівництво телерадіокомунікаційної вежі, що сприятиме розвитку українського мовлення в області та трансляції на Крим.

«Сьогодні ми зробили важливий крок на шляху до укріплення інформаційних кордонів. Цей захід – те, що виправдано заслуговує популярного серед сучасників хештегу #перемога. 150-метрова телевежа тут, у Чонгарі, відкриє перспективи відновлення мовлення на Кримський півострів і забезпечить Херсонщину надійним сигналом українських загальнонаціональних ЗМІ», - повідомив із місця подій заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко.

 

Зазначимо, що в державного Концерну РРТ, який відповідає за встановлення веж, не вистачало фінансування, тому був знайдений приватний інвестор, який активно взявся звести телевежу в короткі строки, до Нового року.

Херсонська ОДА надала максимальну підтримку проекту, зокрема виділила земельну ділянку під будівництво.

Крім того, під час візиту відбулося засідання комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення стосовно реалізації Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення на територію Криму на 2016 – 2017 рр.

У заходах взяли участь: Артем Біденко, заступник Міністра інформаційної політики України; Сергій Костинський, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Георгій Тука, заступник Міністра у справах окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України; Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної державної адміністрації; Вадим Чабан, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації; Олександр Воробйов, голова Генічеської районної ради та інші.

Нагадаємо, що 21 жовтня 2016 року відбулося переформатування Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України - переобрано склад Комісії та переформатовано управління – запропоновано формат співголів.

версія для друку