українська російська англійська
На Херсонщині у грудні до продажу підготовлено права оренди 34 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності
05.12.2016 | 11:46
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області підготували перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які виставлено на торги у грудні. До нього входять 34 земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства. Їх загальна площа становить понад 2,7 тис. га у 10 районах області.

Найбільше – 13 земельних ділянок – пропонується для оренди в Чаплинському районі, 5 – у Каланчацькому, 4 – у Новотроїцькому, 3 – у Великоолександрівському, по дві – у Бериславському, Каховському та Олешківському, по одній – у Білозерському, Великолепетиському та Генічеському районах.

Загальний стартовий розмір річної орендної плати становить майже 3 млн гривень. Стартова відсоткова ставка – 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку