українська російська англійська
До "Артеку" прибули на оздоровлення та відпочинок діти із населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення
05.12.2016 | 12:23
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

З 3 по 23 грудня 2016 року в дитячому центрі «Артек» триває VII тематична зміна «Україна крізь простір і час», серед учасників якої – 866 дітей пільгових категорій, у тому числі – 650 дітей із населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.10.2016 № 720-р «Питання організації оздоровлення та відпочинку дітей із населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, у 2016 році» Мінсоцполітики виділено 650 безоплатних путівок для таких дітей до МДЦ «Артек» за рахунок коштів державного бюджету.

Програмою зміни передбачено низку заходів, спрямованих на відновлення психологічного та фізичного здоров’я дітей, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції, формування національної ідентичності дітей, розвиток їх здібностей і талантів.

Для змістовного відпочинку та психологічного супроводу дітей залучені педагоги-організатори, психологи, соціальні працівники тощо. Ключовими аспектами реабілітаційної роботи стануть створення позитивного емоційного фону і мікроклімату; терапевтична робота (ігротерапія, арттерапія); формування відчуття підтримки та впевненості у власних силах,  стимулювання прагнення досягати успіху.

Окрім традиційних для МДЦ «Артек» заходів, діти залучатимуться до організації та проведення акцій «Коляда починається з «Артеку», «10 добрих справ», «Дива, що живуть у твоєму серці», «Різдвяна зірка мрій», «Варта 12 місяців» тощо.

Учасники зміни відвідають історично-культурні пам’ятки м. Києва, зустрінуться з видатними державними діячами, митцями українського шоу-бізнесу, відомими особистостями.

 

версія для друку