українська російська англійська
Представники української влади ознайомлюються з досвідом Ізраїлю щодо вирішення проблем переселенців
06.12.2016 | 15:06
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Триває ознайомлюючий візит заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович у складі представників української влади до Держави Ізраїль, що здійснюється у рамках Проекту Ради Європи „Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”.

Вчора українська делегація взяла участь у засіданні круглого столу, на якому розглядалися стратегії та виклики щодо безпеки в Ізраїлі, Концепція національної готовності до надзвичайних ситуацій, питання поінформованості населення та забезпечення готовності.

Також делегація відвідала державний антинаркотичний орган – службу боротьби з наркотиками, де провела експертну дискусію на тему лікування людей похилого віку та ветеранів.

Сьогодні на представників України очікують у Міністерстві Абсорбції Ізраїлю та Міністерстві охорони здоров’я – для обміну досвідом та ознайомлення з передовими практиками, а в середу, 7 грудня, заплановані візити до Єрусалимського місцевого центру підвищення стійкості та до громади ВПО.

Підсумки візиту українська та ізраїльська сторони планують підбити у четвер, 8 грудня, під час засідання круглого столу.

 

 

 

версія для друку