українська російська англійська
Міністерство оборони України приєдналося до Оперативної угоди відносно створення Т-RMN
06.12.2016 | 16:46
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 6 грудня, в Одесі командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко за дорученням Міністра оборони України підписав ноту про приєднання Міністерства оборони України до Оперативної угоди відносно створення Трансрегіональної морської мережі (Т-RMN) з метою обміну інформацією про глобальну морську обстановку.

Трансрегіональна морська мережа є федерацією регіональних систем висвітлення обстановки та передбачає охоплення інших регіонів Світового океану поза межами Середземноморського басейну.

Підписання документа відбулося під час зустрічі командувача Військово-Морських Сил ЗС України з аташе з питань оборони при Посольстві Італійської Республіки в Україні полковником Клаудіо Деі та групою офіцерів Командування ВМС Італійської Республіки.

«Впевнений, що наша співпраця у даному напрямку буде плідною і стане ще одним кроком на шляху забезпечення миру та стабільності у Чорноморському та Середземноморському регіонах», – зазначив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко.

У ході зустрічі також обговорено напрями подальшої співпраці флотів двох країн.

версія для друку