українська російська англійська
За січень-листопад аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат майже на 11 млн грн
07.12.2016 | 09:50
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня-листопада 2016 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 11 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 10 досудових розслідувань, а також вручили 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Економічного ефекту на суму 6,3 млн грн вдалося досягти від впровадження керівниками підприємств та установ пропозицій, які надали фахівці управління за результатами державних фінансових аудитів.

У 21 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, у семи випадках призупинено бюджетні асигнування та двом розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

За порушення фінансової дисципліни 109 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 118 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 6 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 4 млн грн.

версія для друку