українська російська англійська
МІП: Обговорено питання належного фінансування та реєстрації Суспільного мовника як юридичної особи у 2017 році
07.12.2016 | 10:16
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

6 грудня 2016 року відбувся круглий стіл щодо належного фінансування та реєстрації Суспільного мовника як юридичної особи в 2017 році за участі Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, Голови Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар, а також представників коаліції «За Суспільне мовлення», членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України та представників дипломатичних представництв за підтримки Офісу Ради Європи в Україні та Представництва Європейського Союзу в Україні.

«МІП із Комітетом ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики провели зустрічі з представниками Наглядової ради НСТУ, медіа-експертами, представниками громадськості, де озвучили ключовий меседж: «Ставте перед нами завдання і ми їх будемо виконувати». Після цієї зустрічі процес почав рухатися швидше», - заявив Міністр.

Зазначимо, що МІП винесло на розгляд Кабінету Міністрів зміни щодо призначення керівника Суспільного, оскільки було виявлено суперечності у законодавстві. Ці зміни були ухвалені Урядом одноголосно.

«Наразі можу сказати: у нас є чітке розуміння, що треба робити, щоб суспільне телерадіомовлення запрацювало наступного року. Ми будемо хорошим прикладом для інших країн», - додав Юрій Стець.

За висновками експертів, учасників круглого столу потрібно виконати дві головні умови для запуску суспільного мовника: забезпечити належне фінансування та зареєструвати юридичну особу в січні 2017 року.

 

версія для друку