українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе закликала американських законодавців сприяти ухваленню Сенатом Закону "Про підтримку стабільності і демократії в Україні"
07.12.2016 | 11:14
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до США Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела низку зустрічей із американськими законодавцями.

Питання подальшої підтримки України в політичній і безпековій сферах були в центрі уваги зустрічі Віце-прем’єр-міністра зі старшим членом Комітету з питань збройних сил Сенату Джеймсом Інхофом.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала сенаторові за сприяння ухваленню Конгресом США законодавчих ініціатив, що передбачають збільшення американської безпекової підтримки України, та попросила пана Інхофа й надалі приділяти цьому питанню особливу увагу.

Віце-прем’єр також звернулася до Дж. Інхофа з проханням сприяти ухваленню Сенатом Закону “Про підтримку стабільності і демократії в Україні”. Вона поінформувала Дж. Інхофа, котрий є також членом Сенатського українського кокусу, про поточну ситуації на Донбасі та в окупованому Криму. Своєю чергою сенатор повідомив про намір ближчим часом відвідати Україну, щоб підтвердити свою підтримку українському народові в боротьбі з російською агресією.

Також Віце-прем’єр-міністр зустрілася зі співголовою Комітету закордонних справ Палати представників, членом Конгресового українського кокусу Еліотом Енгелем.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала конгресменові за постійну та дієву підтримку нашої держави в протистоянні російській агресії, за ініціювання і сприяння ухваленню відповідних законів, насамперед, H.R. 5094 “Про підтримку стабільності і демократії в Україні”. При цьому було наголошено на особливій важливості документа для України, зокрема, його положень про невизнання Сполученими Штатами незаконної спроби РФ анексувати Автономну Республіку Крим та відносно збереження санкційного тиску на Кремль до повного виконання ним зобов’язань за Мінськими домовленостями і деокупації Криму. Сторони обговорили подальшу взаємодію Конгресу поточного та наступного скликань з метою забезпечення набуття законом чинності.

Віце-прем`єр поінформувала Співголову Комітету про ситуацію на Донбасі та в Криму. Е.Енгель запевнив у цілковитій підтримці суверенітету і територіальної цілісності України та в намірах докладати подальших зусиль на цьому напрямі.

 

версія для друку