українська російська англійська
Від організаційного етапу стратегічні радники приступили до повноцінної роботи, - Степан Полторак
07.12.2016 | 11:43
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 7 грудня, Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак провів зустріч з іноземними радниками стратегічного рівня з Великої Британії, Канади, Литви та Сполучених Штатів Америки.

Це вже третій приїзд стратегічних радників. Генерал Джон Абізейд, який очолює групу стратегічних радників високого рівня, зауважив, що від організаційного етапу роботи радники перейшли до повноцінної роботи.

«Дорадча допомога наших закордонних партнерів – особливо важлива для нас у рамках реформування оборонного відомства», – зазначив Степан Полторак.

Також він запропонував під час наступного візиту радників, що відбудеться у лютому 2017 року, підбити підсумки роботи за 2016 рік та скласти план подальших напрямків роботи на 2017.

Нагадаємо, вчора радники стратегічного рівня відвідали новий навчальний центр Сил спеціальних операцій. Чотиризірковий генерал Джон Абізейд наголосив, що відкриття такого центру, враховуючи фінансування української армії, – позитивний крок вперед у рамках реформування.

Стратегічні радники, що представляють США, Велику Британію, Литву та Канаду запевнили, що уряди їхніх держав і надалі будуть підтримувати Україну та Збройні Сили України.

версія для друку