українська російська англійська
Земля для учасників АТО: в Одеській області бійці отримають понад 3 661 гектар землі
07.12.2016 | 12:37
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На Одещині виявили бажання отримати землю 3 388 учасників антитерористичної операції та членів їх родин. Саме таку кількість заяв від військових отримали у Головному управлінні Держгеокадастру в Одеській області та органах місцевого самоврядування регіону. На сьогодні учасникам АТО надали 2 508 дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земель загальною площею 3661,83 гектара, з них 1 840 на площу 3587,36 га – для ведення особистого селянського господарства та 668 на площу 74,47 га – для ведення садівництва.

Безпосередньо у власність учасники АТО вже отримали 339 земельних ділянок. Їх загальна площа складає 435,19 гектара. Військові також отримали у власність 217 ділянок (423,40 га) для ведення особистого селянського господарства. Ще 122 ділянки (11,79 га) відведено для садівництва.

«Для забезпечення потреб військовослужбовців головним управлінням постійно проводиться робота щодо визначення нових земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для передачі їх учасникам антитерористичної операції у власність», – відзначив Сергій Вербовщук, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. – «А побачити зображення місця розташування у графічному вигляді можливо на нашому офіційному сайті».

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

 

 

версія для друку