українська російська англійська
Володимир Гройсман: Конкурсний відбір, конкурентність та змагання за посаду - набагато краще, ніж кулуарне призначення тієї чи іншої особи
07.12.2016 | 12:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Конкурсний відбір та змагання за посаду у державній службі - краще, ніж кулуарне призначення тієї чи іншої особи, переконаний Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Подобається комусь - не подобається, але конкурсний відбір, конкурентність, змагання за посаду - це набагато краще, ніж кулуарне призначення тієї чи іншої особи", - зазначив Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

Прем'єр-міністр наголосив, що категорично не сприймає позицію деяких представників влади щодо несприйняття переможців відкритих конкурсів на заміщення вакансій у державній службі  - "або той, кого я сказав, або ніхто".

"Я чую це від різних органів влади: треба, щоб призначили або того, кого я вважаю, або тоді конкурс нелегітимний. Я з цим не погоджуюся", - зазначив Володимир Гройсман.

"Вчіться працювати з людьми", - підкреслив Голова Уряду, звертаючись до представників влади.

"Чи можемо ми помилитися? Можемо, - зазначив Володимир Гройсман. - Якщо людина скомпроментована, корумпована - згоден з вами: жодних питань не може бути, вона не пройде спецперевірку і так далі. Але подобається - не подобається, так і є державна служба, що політичні посади треба від'єднувати від технічних посад. Ми вже допрацювалися, що одні приходять, усіх звільняють, бо вони найрозумніші - ті, хто прийшли. Потім інші приходять, звільняють тих, кого призначили, а потім працювати немає кому".

 

версія для друку