українська російська англійська
Андрій Рева: Боротьба з корупцією є пріоритетною для Міністерства соціальної політики України
07.12.2016 | 15:21
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Боротьба з корупцією є пріоритетною для Мінсоцполітики. Про це Міністр соціальної політики України заявив на засіданні Уряду в середу, 7 грудня.

Як доказ цього, Андрій Рева зазначив, що з перших днів на посаді очільника Міністерства він почав формування спеціального антикорупційного підрозділу.

«Після призначення його керівника ми взялися за визначення найбільш корупціогенних напрямків діяльності Міністерства та інших центральних органів виконавчої влади, що безпосередньо підпорядковані відомству», - повідомив Андрій Рева.

За його словами, цей підрозділ працює достатньо ефективно. Зокрема, на виконання доручення Прем’єр–міністра, а саме щодо перевірки інформації, оприлюдненої у ЗМІ, стосовно зловживань довкола психологічної реабілітації воїнів АТО, антикорупційним підрозділом було проведено фронтальну перевірку, а на її підставі направлено відповідне подання до Генеральної прокуратури України. Виявлено зловживань на суму близько 20 мільйонів гривень.

«У Генпрокуратурі зараз по цих матеріалах ведуться відповідні дії. У процесі опрацювання цих матеріалів правоохоронними органами було затримано рядового(!) працівника. У нього вилучені всі тендерні документи по проведенню тендерів, у тому числі й з психологічної реабілітації бійців АТО. Те, що цього не могло б бути без сприяння керівництва цієї структури, факт очевидний. Однак, незважаючи на те, що справа передана до прокуратури, вона не рухається», - повідомив Андрій Рева.

Також, за інформацією Міністра, крім допомоги правоохоронним органам у виявленні корупціонерів, були розроблені й інші супутні напрямки антикорупційної діяльності. Наприклад, для більш прозорої діяльності Міністерства соціальної політики розроблено й запущено новий веб-сайт. Практично вся документація, що йде на розгляд Кабінету Міністрів, оприлюднюється на сайті. Громадськість має можливість її обговорювати, вносити пропозиції і тільки після того проекти постанов Мінсоцполітики виносяться на розгляд і затвердження Уряду.

 

 

версія для друку