українська російська англійська
Держстат України налагоджує тісніші партнерські відносини із норвезькими колегами
07.12.2016 | 15:23
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

У період із 5 по 7 грудня 2016 року делегація Держстату на чолі із заступником Голови Іриною Жук відвідала з робочою поїздкою Центральне бюро статистики Королівства Норвегія (Статистика Норвегії, м. Осло).

Головною метою поїздки були налагодження більш тісних партнерських відносин із норвезькими колегами та перспектива подальшого започаткування спільного проекту співробітництва, спрямованого на підтримку виробництва якісної статистичної інформації та забезпечення зростаючих потреб користувачів.

Під час візиту відбулися двосторонні зустрічі з експертами Статистики Норвегії, а також із радником із питань розвитку співробітництва при Посольстві Норвегії в Україні, який якраз перебував у Осло. Основними темами перемовин були загальні напрями співпраці та визначення цілей, пріоритетів і очікуваних результатів співробітництва, зокрема в рамках майбутнього проекту.

У ході роботи обговорено потенційні компоненти проекту, а саме за напрямами статистики цін, національних рахунків, статистики підприємств, статистики зовнішньої торгівлі, регіональної статистики, внутрішньо переміщених осіб, статистики злочинності, а також поширення інформації та метаданих, розвитку інформаційних технологій.

Участь української сторони в зазначеному заході сприятиме насамперед виконанню умов Угоди про асоціацію між Україною та ЄС шляхом упровадження набутого досвіду та знань у подальшій практичній діяльності Держстату.

 

версія для друку