українська російська англійська
Олег Наливайко: Створення і реєстрація ПАТ НСТУ відбудеться у січні 2017 року
07.12.2016 | 15:53
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Голова Держкомтелерадіо, голова комісії з перетворення НТКУ в Національну суспільну телерадіокомпанію України Олег Наливайко взяв участь у круглому столі «Незалежне фінансування і реєстрація юридичної особи у січні 2017 року – головні умови для створення суспільного мовника».

Захід відбувся 6 грудня 2016 року за підтримки Офісу Ради Європи в Україні та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Глава відомства повідомив, що створення і реєстрація ПАТ НСТУ відбудеться у другій декаді січня 2017 року. За словами Олега Наливайка, на сьогодні Держкомтелерадіо має шестиденне відставання від дорожньої карти із створення НСТУ стосовно затвердження статуту ПАТ НСТУ. Але це відставання буде подолано, всі юридичні процеси щодо реєстрації статуту будуть завершені у січні 2017 року.

У круглому столі взяли також участь голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі, менеджер з оперативних питань Офісу Ради Європи в Україні Алессандро Саваріс, дипломатичні представники із 12 країн, представники коаліції «За Суспільне мовлення», народні депутати, члени Наглядової ради НСТУ, журналісти та медіа-юристи.

 

версія для друку