українська російська англійська
Ігор Долгов: У центрі уваги оборонної реформи – український солдат, захисник, воїн
07.12.2016 | 16:36
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 7 грудня, в рамках інформування громадськості та ЗМІ стосовно попередніх результатів реалізації Плану дій щодо впровадження оборонної реформи у 2016 – 2020 роках (дорожня карта оборонної реформи), у Києві відбувся брифінг голови Підкомітету № 2 Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України, заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова.

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції подякував всьому українському народові за підтримку в створенні потужних Збройних Сил, здатних захистити суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність України та досягти повної спроможності виконувати завдання, визначені у Воєнній доктрині та Стратегічному оборонному бюлетені.

«За майже три роки Збройні Сили України суттєво змінилися, і ці зміни стали можливими завдяки українському народові, Верховному Головнокомандувачу Збройних Сил України, Уряду. Ми чітко усвідомлюємо та розуміємо, що на шляху реформ потрібно об’єднати зусилля. За будь-якими показниками, цифрами стоїть праця великого колективу. Кожна гривня з бюджету Міноборони повинна використовуватися ефективно», – зазначив він.

Ігор Долгов поінформував присутніх про завдання підкомітету та загально окреслив досягнення реформування українського війська за останні роки.

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції наголосив, що головною дійовою особою, на яку спрямовані усі реформи в армії, є солдат.

«У центрі уваги оборонної реформи – український солдат, захисник, воїн. Саме на нього спрямовані всі наші зусилля, – наголосив він. – Зараз відбувається процес створення нової держави, і Збройні Сили є її надійним фундаментом».

Серед основних досягнень оборонної реформи Ігор Долгов назвав створення Сил спеціальних операцій, у тому числі відкриття навчально-тренувального Центру ССО, формування та розвиток системи цивільно-військового співробітництва, збільшення чисельності війська, вдосконалення системи підготовки військ, у тому числі за рахунок впровадження підготовки українських військовослужбовців інструкторами НАТО, налагодження підготовки інструкторів з тактичної медицини, значні зміни у логістичному, медичному і грошовому забезпеченні, системи харчування тощо.

На наступний етап, як повідомив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції, визначені 23 цілі партнерства, – від реформування системи зв’язку до відновлення Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 

версія для друку