українська російська англійська
Громадська рада при Держкомтелерадіо підбила підсумки своєї роботи за 2016 рік
07.12.2016 | 16:44
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Громадська рада при Держкомтелерадіо на черговому засіданні, що відбулося 7 грудня 2016 року, підбила підсумки своєї роботи за рік. Участь у зібранні взяв перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

Голова громадської ради Олександр Човган поінформував присутніх, що упродовж року було проведено 9 засідань громадської ради, у тому числі одне виїзне у м. Дніпро, на яких розглядалися важливі питання видавничої та інформаційної галузей. Голова громадської ради відзначив, що протягом року робота з Держкомтелерадіо була конструктивною, і більшість пропозицій громадських організацій були враховані відомством під час розробки нормативно-правових актів.

Окрім того, на своєму засіданні 7 грудня громадська рада підтримала, розроблений Держкомтелерадіо, проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Як зазначив перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, до участі у розробленні Статуту були залучені члени наглядової ради майбутнього НСТУ, експерти. На сьогодні проект статуту ПАТ НСТУ погодили п’ять з шести міністерств і відомств. Після погодження Мінфіном, яке очікують до 9 грудня, проект статуту буде переданий до Мін’юсту для отримання правової експертизи.

Також члени громадської ради проголосували за повернення на доопрацювання проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги».

Крім того, члени громадської ради розглянули та схвалили орієнтовний план проведення Держкомтелерадіо консультацій з громадськістю на 2017 рік. А також визначили склад інiцiативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Держкомтелерадіо.

 

версія для друку