українська російська англійська
У Києві триває виставка-форум "Правники - суспільству", під час якої можна отримати консультації фахівців Мінсоцполітики
07.12.2016 | 16:55
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

У рамках Всеукраїнського тижня права, який нині триває в Україні, у Києві проводиться виставка-форум «Правники – суспільству», ідея якої полягає у залученні найвідоміших та найкращих юристів, адвокатів, фахівців з права для утвердження поваги до права через довіру до правників в Україні.

У програмі виставки-форуму – майстер-класи відомих юристів, правові змагання, презентації провідних юридичних компаній, проведення безоплатних юридичних консультацій, виставка-продаж юридичної літератури, спілкування з відомими правниками, а також інші заходи просвітницького характеру.

Як повідомила директор юридичного департаменту Міністерства соціальної політики Олена Туліна, безпосередню участь у заході, як завжди, беруть і фахівці Міністерства. Зокрема, отримати їх консультації з питань трудових відносин, зайнятості, соціального захисту населення, державної підтримки учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб можна 7-9 грудня з 9:00 до 18:00 за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 27 (приміщення Академії адвокатури України).

 

версія для друку